Šilkografinė spauda

Spauda ant tekstilės
Šilkografija ant tekstilės – tai vienas populiariausių vaizdų, užrašų ir logotipų rašymo metodų, kuris naudojamas ant drabužių ir medžiaginių namų apyvokos daiktų. Šilkografijos metodas ant tekstilės (kitaip dar vadinamas trafaretine spauda) sujungia spaudos technologijas, kurias naudojant galima padengti vaizdais skirtingos tekstūros medžiagas ir dekoruoti pačių įvairiausių dydžių daiktus – tai priklauso nuo užsakovo pageidavimų. Naudojant trafaretinės spaudos metodą ant tekstilės, logotipas ar piešinys apdorojamas kompiuteriu ir pagaminamas pageidaujamo atvaizdo trafaretas. Paskiau vyksta vaizdo perkėlimas ant tekstilės, naudojant specialią trafaretinę įrangą, įspaudžiant spalvas per spausdintą formą (trafaretą). Šilkografijoje ant tekstilės naudojama plati spalvų gama bei išskirtinėmis savybėmis pasižymintys dažai: fluorescenciniai, auksiniai, sidabriniai ir pan. Dažai dengiami labai storu sluoksniu, todėl atvaizdas būna itin ryškus ir reljefiškas. Šilkografijos būdu ant tekstilės nupiešti logotipai ir reklaminiai užrašai laikui bėgant neblunka ir nenusitrina – spaudoje naudojami dažai pasižymi dideliu atsparumu daugeliui išorinių veiksnių. Mūsų turimos šiuolaikinės trafaretinės įrangos gamybiniai pajėgumai leidžia vienodai gerai spausdinti visus gaminius – pirmasis savo kokybe nesiskiria nuo paskutiniojo. Ant tekstilės mes spausdiname gaminius bet kokiu tiražu. Šilkografija ant tekstilės – tai platus reklaminės ir suvenyrinės produkcijos spaudos spektras: užrašai ir piešiniai ant marškinėlių, palaidinių, kepuraičių ir bandažų. Naudojant šią technologiją galima papuošti įvairius audinius.
 
Naudojimo sritys: spauda ant tekstilės (marškinėliai, darbo drabužiai), ant plastiko (kortelės, iškabos), popieriaus (vizitinės kortelės), kartono (pakuotė), stiklo.
 
Rekomenduojamas tiražas: nuo 50 iki 1000 gaminių

Privalumai: sodrios spalvos, galimybė parinkti spalvas pagal PANTONE, specialieji efektai (dengimas laku, išpūsti dažai, blizgus sluoksnis), maži tiražai, operatyvumas.

Minusai: neįmanoma spausdinti ant labai kreivų paviršių.

Vizitinė kortelė – tai neatskiriama verslo dalis. Apie jūsų verslo sėkmę žmonės sprendžia ne tik iš to, kas parašyta jūsų vizitinėje kortelėje, bet ir iš to, kaip visa tai užrašyta.
Jei norite atrodyti solidžiai, jums reikalinga solidi vizitinė kortelė.

Mūsų kompanija siūlo vizitinių kortelių gamybą, atliekamą tais gamybai būdais, kurie labiausiai tinka vizitinių kortelių gamybai. Vienas jų – šilkografija.