Paslaugos

UAB „DAVILUKA“ teikia tokias paslaugas:
 
Šilkografinė spauda
Šilkografija ant tekstilės – tai vienas populiariausių vaizdų, užrašų ir logotipų rašymo metodų, kuris naudojamas ant drabužių ir medžiaginių namų apyvokos daiktų.
 
Termotransferinė spauda
Ne visada galima dirbti tiesiogiai. Kartais būtina rasti aplinkinius kelius. Pavyzdžiui, dengiant atvaizdais kepuraites, kurių darbinis plotas yra labai mažas ir vietos trafaretui išskleisti yra nedaug, arba dirbant su nailonu (lietsargiai, rankinės), kuris neišlaiko tunelinės krosnies temperatūros. Tokiais atvejais naudojama termotransferinė spauda, kuomet vaizdas spausdinamas ant specialaus popieriaus trafaretiniu būdu, o paskiau, naudojant termopresą, perkeliamas ant gaminio paviršiaus.
  
Tampografinė spauda
Tampografinė spauda (tampospauda) dažniausiai naudojama išskirtinėje suvenyrinės produkcijos puošyboje: promo suvenyrams, rašikliams, žiebtuvėliams, puodeliams, peleninėms, pakabukams puošti. Tampografinė spauda –tai atvaizdo perkėlimas nuo spausdinimo formos ant suvenyrinės produkcijos naudojant dažus ir pagalvėles (tamponus).
  
Skaitmeninė spauda
Skaitmeninė spauda yra tinkamiausias vizitinių kortelių gamybos būdas tuo atveju, kai jų reikia pagaminti nedaug ir per trumpą laiką. Aukšta spaudos kokybė, platus popieriaus rūšių pasirinkimas leidžia asmenines korteles gaminti pagal individualų maketą, sukurtą vadovaujantis kliento pageidavimais.
  
Ofsetinė spauda
Šiuo metu ofsetinė spauda yra vienas populiariausių ir paklausiausių spaudos būdų. Firmos „DAVILUKA“ darbuotojų nuomone, naudingiausia rinktis ofsetinę spaudą tuo atveju, kai reikia išleisti gaminius vidutiniu ir dideliu tiražu.

Lazerinis graviravimas
Graviravimas lazeriu ir pjaustymas (bei ženklinimas) – viena iš UAB „Daviluka“ teikiamų paslaugų. Graviravimo darbai ir nemetalinių medžiagų pjaustymas atliekamas naudojant lazerinį graverį (darbinis plotas 800x450 mm).
  

Išorinė reklama
Šiuolaikinė išorinės reklamos gamybos technologija yra pasiekusi didelių aukštumų: išorinė reklama iš paprasto informacijos šaltinio virto išties veiksminga ir efektyvia klientų viliojimo bei pardavimų didinimo priemone.