Lazerinis graviravimas

Graviravimas lazeriu ir pjaustymas (bei ženklinimas) – viena iš UAB „Daviluka“ teikiamų paslaugų. Graviravimo darbai ir nemetalinių medžiagų pjaustymas atliekamas naudojant lazerinį graverį (darbinis plotas 800x450 mm).

Graveris suteikia galimybę apdoroti tokius paviršius, kaip medį, organinį stiklą, plastiką, metalą (nuimamas anodijos arba dažų sluoksnis), optinį stiklą, natūralią ir sintetinę odą, natūralius ir dirbtinius akmenis, kamštį. Dideliu lazerinio graviravimo pranašumu laikoma vienetinių suvenyrinės produkcijos gaminių gamyba.

Naudojant lazerinį graviravimą, tirpalo ir vektorinį atvaizdą ar tekstą galima pernešti ant daugumos žinomų suvenyrų ir dovanų plokščiu paviršiumi. Aukšta lazerinio graviravimo raiška ir kokybė ypač pastebima graviruojant rankenėles, pakabukus, vizitinių kortelių dėklus ir kitas dovanas. Gera kokybė reikalinga ir raižant lazeriu spalvotas atvirutes.

Metalo, medžio ar plastiko rėmeliuose įrėminti diplomai (sertifikatai, vardiniai laikrodžiai, apdovanojimai) gali tapti puikia verslo dovana ar paprasčiausiu verslo suvenyru.

Be to, lazerinio graviravimo technologija suteikia galimybę pagaminti platų reklaminių-informacinių ir POS leidinių spektrą, reklaminius suvenyrus, tokius kaip:
 
  • Lentelės, iškabos ir informaciniai ženklai (piktogramos) iš dvisluoksnio metalizuoto plastiko, o kai kuriais atvejais ir iš 0,2 mm storio organinio stiklo ar medžio
  • Garderobo ir durų numeriai, žetonai, etiketės (iš dvisluoksnio plastiko, medžio)
  • Iškiliosios ir plokščiosios raidės bei logotipai iš nemetalinių medžiagų (tame tarpe ir iš putų kartono ir organinio stiklo)
  • Kartono ir sunkiai degančio plastiko dėžutės ir pakuotė

Naudojant lazerinį mažo tiražo spausdintos produkcijos pjaustymą galima pagaminti figūrines etiketes, dėžutes, segtuvus, neįprastas etiketes, pakvietimus ir kitą produkciją, tradiciškai iškertamą presais. Mūsų pasiūlymo esmė paprasta - mes priimame užsakymus tokiai produkcijai netgi pačiais mažiausiais tiražais. Be to, mes galime apipjaustyti ir išpjauti labai mažų išmatavimų produkciją – netgi keleto milimetrų dydžio. Akivaizdu, kad tokią produkciją pagaminti naudojant tradicines popieriaus pjaustymo stakles būtų labai sudėtinga.